Доставка

Відправка товару здійснюється щодня, крім неділі.

Доставка можлива по всій Україні. Варіанти доставки: Нова Пошта, Укрпошта.

Вартість доставки залежить від регіону доставки і ваги посилки. Ви можете розрахувати вартість на сайтах вантажоперевізників. За 1 занавіску Новою Поштою близько 60 грн. + комісія за оплату післяплатою.

Укрпоштою доставка занавіски близько 40грн + комісія за накладений платіж.

Доставка товару здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки визначає фірма-перевізник, впливати на вартість ми не можемо.

Після закінчення терміну зберігання посилки на пошті, посилка буде повернута відправнику. Безкоштовний термін зберігання 7 днів.

Важливо!!! Шановні покупці! При отриманні товару уважно перевіряйте цілісність упаковки і комплектність товару в присутності представника компанії перевізника “Нова Пошта” або “Укрпошта”, в іншому випадку всі притензії щодо недостачі або ушкоджень товару не приймаються. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) - Тканини, - Тюлегардинні та мереживні полотна. - Шторні та тюлеві вироби, які йдуть у розкрій ПОВЕРНЕННЮ ТА ОБМІНУ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ! Тел. для звязку 063-698-74-04

Повернутися на сайт

Новая Почта